Exit Magazine

Maandelijks Brugs Cultuurblad

In den beginne was er…Freddy!

 

Fotofreddy
  
Na drie succesvolle theatervoorstellingen duikt all-round performer Freddy De Vadder z'n eigen archief in. Freddy stoft op 22 en 23 maart in de Stadsschouwburg z'n old-skool -en intussen legendarisch- materiaal af om een terugblikte brengen op zijn pioniersjaren in de Vlaamse comedyscene. Het wordt eeneigenzinnige remix van z’n eerste twee voorstellingen: 'Wa sta 'k ik iereigenlik te doen?' en 'Goe Marchandizze!'.
Freddy De Vadder mijmert en filosofeert ook over de begindagen van z'n eigen carrière, over z'n eerste fratsen in Studio Kafka op Studio Brussel, over hoe hij Humo’s ComedyCup glansrijk won, over de Bende van Miènde en over z’n jarenlange tochten doorheen theaterzalen, jeugdclubs, festivals, kermissen en baancafés'.
Hilarische taferelen over kaffiefilters, maar ook de trotse verhalen over z'n ontmaagding,z'n dikke pisse en veel ongemeen grappige verhalen uit z'n lange carrière…Een must voor de echte fan, een eenmalige buitenkans voor diegene die de eerstestappen van Freddy De Vadder op de bühne miste!
 
Ticketsvanaf 10 EUR via 050 44 30 60, In&Uit Brugge en www.comedyshows.be
 

Comments are closed.